Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben az évben szeretnék...

Ebben az évben szeretnék felvételizni a Mechwart András Gépip. és Informatikai szakközépbe és. (? )

Figyelt kérdés

Van e valami olyan dolog ami a felvételinél előnynek számít? Gondolok olyanra pl. hogy valamilyen "programozási tábor" vagy valami ilyesmi amiről adnak igazolást hogy részt vettem és azt felvételinél is megnézik-e?



Ha valamit nem értetek (ami szerintem nem kizárt :DD) akkor írjatok.


A válaszokat előre is köszönöm!


(Köszönni az oldal nem engedett mivel kérnek hogy a kérdésben "mellőzzem a köszönési formákat!")



2015. szept. 9. 20:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Teljesen igazat adok a #10-es kommentelőnek :D


Még anno a nyílt napon ott mutogatták nekünk hogy mennyi mindent lehet itt tanulni/elérni akár gépész, akár infós szakirányon, mennyi sok versenyt nyer az iskola meg hasonlók, erre amikor odakerült a sor hogy elsősök lettünk, akkor rögtön kiderült hogy ez egy átbaszás, akármennyire is a legjobb infós szakközépiskolának (pardon, szakGIMNÁZIUMNAK) tartják számom



Szinte mindent emelt szinten kérnek számon, nem baj hogy semmit nem értesz még az alapokból sem, ha leckét kapsz akkor az sosem kevesebb mint 30-40 oldalnyi anyag minden órára kívülről betéve



Istennek hála hogy el tudtam végezni ezt a sulit, így utólag visszagondolva semmi másra nem tanítottak meg minket azon kívül, hogy hogyan kell öt év tömény szopás és fenyítés alatt a legjobban kijátszani a tanárokat

2015. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Meglehetősen viccesre sikeredett az kommented 11-es :DD


Természetesen nem bízom el magam semmilyen téren ez üggyel kapcsolatban, de csak azért is akarok a Mechwartba jelentkezni, mert más iskolát én még nem láttam hozzám illőnek, talán a Csokonai, de az is csak azért mert ott voltan nyíltnapon :D meg hát a Mechwartban azért csak tanulok olyat is ami érdekel, még akkor is ha ilyen (állításod szt.) k*csögök a tanárok.

2015. nov. 15. 15:54
 13/13 anonim ***** válasza:

a gépész része szerintem fa$za, legalábbis a haverok iskoláihoz hasonlítva..

mondjuk az szop@s szokott lenni amikor gyakszin csak sepregetjük a leveleket az udvaron xD

2015. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!