Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ÁFEOSZ Szakközépiskola Kecskem...

ÁFEOSZ Szakközépiskola Kecskemét, vélemények?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárok? Milyen a közösség? Milyen az oktatási színvonal? Milyen jegyekkel vesznek fel? stb.. Leginkább a magyar-angol két tanítási nyelvű informatika szakmacsoport érdekelne és akik oda járnak/jártak azoknak a tapasztalata. Illetve úgy hallottam nem állami. Mennyit kell fizetni?
2015. szept. 9. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly végeztem, de nekünk még nem volt ilyen informatika szakmacsoport. Van pár jó tanár, akiknek élvezetes az órája, továbbá viccesek is. De vannak olyanok, akik végülis nem rossz tanárok, csak sok ember nem tudja elfogadni a hülyeségeiket. Halálosztó meg csak 1-2 van, de azok is csak akkor, ha rossz fát teszel a tűzre. Az angol oktatás szerintem nagyon jó, amiatt nem kell aggódni. Én az első évben végig stresszeltem, de utána rájön az ember, hogy kisujjból ki lehet rázni az egész 5 évet. Ilyen alapítványi díj volt, de eszünk ágában sem volt befizetni. :DD Nem tudom, hogy most már kötelező-e.
2015. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gumicuki001 válasza:

Én idén kezdtem az ÁFEOSZBA eddig nagyon szeretem

Jó fejek a tanárok és az osztálytársaim is

Mivel nem állami így havonta 6000Ft-ot kell fizetni de lehet választani hogy havonta fizeted vagy előre kifizeted az egész évit vagy pedig a előre kifizetsz 6 hónapot

2015. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Akkor szerintem oda fogok menni :)

2015. szept. 13. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!