Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van, ha nem megyek el...

Mi van, ha nem megyek el ballagásomra? Igazolatlan? =b

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

nálunk 8.ba nemjött el egy gyerek.

nemérdekelte:D

2010. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
=b én 12-es vagyok.
2010. márc. 12. 20:32
 3/8 anonim válasza:
92%
sztem nem foglalkoznak vele, te dolgod ha nem akarsz még egy "felesleges" emléket :D aztmondod rosszul voltál és ennyi
2010. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

inkább a temetésedre ne menj el...

A ballagás egy szép emlék lesz.

2010. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
A 12-es ballagás a konferencia után van, tehát a bizonyítványodban nem lesz következménye. Legfeljebb az osztálytársaidat bántod meg vele.
2010. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

első vok

én szívesen mentem el a 8.as ballagásomra,de azóta is mennek a pletykák,hogy mennyire benyaltam ott a tanároknak,hogy virágot kaptak tőlem,meg ilyen lámpát meg olyan lámpát.Megérdemelte a tanár az ajándékot nekem ez a véleményem.

azóta kétszer is átgondolom hova megyek...:D

2010. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Én nem voltam a szalagavatón, nem megyek el a szerenádra és a bankettre sem, de a ballagásra igen, pedig hidd el, gyűlölöm a sulit meg az osztályt rendesen. :)

De szerintem a ballagással lezáródik (hm, de szép szó :D) egy életszakasz, és ahhoz, hogy ez tudatosuljon benned, el kell menni a ballagásra, át kell élni azt. De ez csak az én véleményem, ha te nem akarsz elmenni, hát ne menj, semmi következménye nem lehet. :)

2010. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ballagáson benyalni? Ez elég hülyeség, úgyse tanítanak már utána, minek nyalnál be? :D
2012. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!