Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyugat-magyarországi Egyetem...

Kakszilajos17 kérdése:

Nyugat-magyarországi Egyetem mezőgazdasági mérnöki karára szeretnék továnbb menni tanúlni. Ezzel kapcsolatban tudnátok adni tippeket, tanácsokat?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy milyen az ottani suli,környezet...?

Illetve, hogy ennek a szaknak a megszerzésével el tudnék-e helyezkedni megfelelő helyen? És, hogy megélhetés szempontjából ez mennyi fizetéssel járna kb..?

(Szeretem a mezögazdasági, erdészeti melókat.)



2015. szept. 11. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A környéket tekintve szép, élhető hely Sopron. A sulit csak hírből ismerem, mert másik karon tanulok, de jó színvonalú és mivel ez az egyetlen hely az országban, ahol efféle képzést kapsz nincs is miről beszélni. Egy mg mérnök szerintem el fog tudni helyezkedni és most nem minimálbérre gondoltam. :D
2015. szept. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!(:
2015. szept. 12. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!