Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a képzés a nemzeti...

Milyen a képzés a nemzeti közszolgálati egyetem honvédtiszt képző kar lövész szakirányon?

Figyelt kérdés
Egyik barátom a nemzeti közszolgálati egyetem honvédtiszt képző karon lövész szakirányon szeretne tanulni és az érdekelne mivel sem neki sem nekem nincs semmi információnk róla csak ami a Felvi.hu-n van és az érdekelne hogy milyen a képzés gondolok itt olyanra hogy milyen a képzés tematikája gondolom hogy sok a kiképzés meg az egyetem sem könnyű de milyen tárgyai lesznek nagyjából? valamint hogy milyen területen tud és rangban tud elhelyezkedni ha végzet és hogy kötelező e kolesz-ba menni vagy lakhat e albérletben

2015. szept. 14. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

akkor nem a felvi.hu-t kéne nézni, hanem az uni-nke.hu -t

de a google is kidobta volna

2015. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az összes kérdésedre fenn a válasz a neten!

Persze hogy kötelező a bentlakás, ez katonai felsőoktatás! Péntektől vasárnapig rendszerint eltáv van.

A tárgyak is mind fenn vannak a kar honlapján egy táblázatban. Alapkiképzéssel kezdenek, utána jön a felsőoktatás.

Nos hadnagyi RENDFOKOZAT-ban kezd, és utána, idővel, magasabb RENDFOKOZATBA léphet. De vannak néhányan akiket főhadnaggyá avatnak. Ez egy tisztképző, és az első tiszti RENDFOKOZAT a hadnagy.

2015. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kijavítanálak kicsit ha megengeded.


kb 2008 óta nincs főhadnagyi végzés sajnos.

A Zrínyin kinn van a kiválóan végzettek névsora a falon (azoké akik főhadnagyként kezdtek) és a tábla 2008-ban megszakad.


Sajnálatosan ezt a lehetőséget elvették tőlünk. Mindenki Hadnagyként kezd.

2015. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek. Tudom hogy ki van írva más hova a nettre de inkább gondoltam ide írom ki mint hogy el olvassak 60 oldalt 3 sorért. Még az érdekelne hogy maga az egyetem az milyen értem itt azt hogy milyen az élet bent mennyire erős az iskola valamint hogy a felvin írták azt hogy államilag támogatott ez a szak ez azt jelenti hogy nem kell tandíjat fizetni ?
2015. szept. 17. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!