Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Úgy érzem, hátráltatnatnak az...

Úgy érzem, hátráltatnatnak az osztálytársaim, unatkozok az órákon mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok, és főleg matekon, fizikán meg angolon érzem úgy hogy ovisokkal vagyok összezárva, és tudom hogy nem szép dolog másokat elítélni azért mert nem tudnak dolgokat, de már nagyon nem bírom. Angolórán végig unatkozom, meg a suliban semmit sem tanultam angolul, mindent filmekből, könyvekből, az internetről, és többieknek még a társalgási szint se megy. Vannak olyanok akik már azt se értik hogyha a tanár angolul mondja hogy melyik feladat, vagy hogy hol nyissák ki a könyvet. Matekon meg fizikán szeretek előredolgozni a számolásoknál, és miközben a tanár másokkal oldaltja meg a feladatot én bámulom a plafont. Nem arról van szó hogy én olyan nagyon okos lennék, csak már nagyon unom hogy mindent ezerszer kell meghallgatnom, hiába értettem meg elsőre is, mert vannak akik még tizedszerre se. Már odáig jutottam hogy azt várom mikor lesz már dolgozat, mert végre a saját tempómban dolgozhatok. Egyszerűen minden nap egy tortúra. Ha nem magyarázhatok el minden anyagot mindenkinek, és osztály sem válthatok, mit kéne tennem hogy ez ne így legyen?

2015. szept. 15. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Most már tűrj, ezt az évet kibírod. Foglalkozz a felvételire való készüléssel és az iskolaválasztással, válassz egy erős gimnáziumot! Ahhoz pedig jó eredmények kellenek, úgyhogy gyakorolj az írásbeli felvételire!

Ezen kívül maximum annyit tehetsz, hogy jelzed az adott tanáraidnak, hogy mi a helyzet, és hogy esetleg nem tudnának-e neked plusz szorgalmi feladatokat adni az órára.

2015. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mért nem tudsz osztályt, sőt iskolát váltani? Már 7.-ben kellett volna! De ha nem, akkor beszélj a tanáraiddal, hogy engedjék meg, hogy te órán olvass, vagy adjanak neked más feladatokat.
2015. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!