Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért elfogadható a biósz...

Miért elfogadható a biósz érettségi Müszaki felvételin?

Figyelt kérdés
Láttam múltkor,hogy a gépészmérnökinnél beszámítható a biológia is.
2015. szept. 16. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ha a magyar nyelv lenne akkor fele ennyit sem vennének fel.
2015. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha beszámítható? Talán zavar? Laza kapcsolatot lehet találni a kettő között.
2015. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, nem ettől függ,hogy el fogod-e tudni végezni. Én kitűnő érettségivel jöttem ide, de arra rájöttem már az első 2 hétben,hogy ezt most teljesen háttérbe kell rakni, mert ez itt semmit nem fog számítani kb. Haramd éves vagyok, és kb. most kezdi azt érezni az ebmer (úgy h meg van az összes tárgya) hogy emberszámba veszik a tanárok és némi tiszteletet is kap. Első pár félévben csak egy senki vagy, tök mindegy mit értél el addig, milyen érettségid, nyelvvizsgáid meg szakmáid vannak. Ezt csak azért modndom,hogy aki elvégzi ezt a szakot az nyugodtan büszke leeht magára , tök mindegy,hogy biológia ,filozófia, irodalom érettségivel jött ide.
2015. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szép teljesítmény elvégezni elvégre magyarok a reál tárgyakból az egyik leggyengébbek...
2015. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!