Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek matek érettségi...

Szerintetek matek érettségi első részben elfogadható az, ha? (lent)

Figyelt kérdés

ha az egyik megoldást úgy írtam be, hogy ott van a négyzetben a jó megoldás, csak aztán kiszámoltam máshogy? Elrontottam egy sima szorzást bakker. :D És még nem is kellett volna kiszámolni...

Amúgy az a legnagyobb közös osztós feladat volt, aminél a megoldás valami olyasmi, hogy


3×7×11^3


és ehhez írtam hozzá, hogy


= 110, mivel nem vettem figyelembe, hogy a 11 a 3.on van... de prímtényezős alakban kellett megadni, szerintetek elfogadható ez így, ha jóindulatú a tanár, vagy ez már nincs benne a határok között?

(nagyon számítanak a pontjaim, azért kérdezek ilyen elvetemültet. :D hátha...)


2011. máj. 3. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez soha nem tanár jóindulatán múlik, hanem a minisztérium által kiadott javítókulcson.
2011. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tom Benko ***** válasza:
100%
Az eleve 231 lenne, nem 110. Harmadik hatvánnyal meg még inkább. Ha prímtényezős alak kellett, akkor elfogadható.
2011. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


A 4-es feladat?.....

2011. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első részben csak azt nézik, ami a négyzetben van, kivéve ha indoklást is kérnek. Most akkor a négyzetbe jó választ írtál? Nem láttam még az idei feladatsort.
2011. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Az elottem szolo nyomorek. Ket tollal javitanak a joindulatuak. Am meg 2 pontotcer. Azt kell figy. vennie elso resznel amit beirtal. Nem kell magyarazkodni. Ha nem tetszik neki athuzza kekkel. De el kell fogadni.szoval az elottem levo egy alulkepzett degeneralt hulye.
2011. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

ja, a 4. feladat. és igen, 2×5×11^3, csak nem emlékeztem rá pontosan. :D

hm, hát reménykedem. meg dühös vagyok magamra, hogy csak figyelmetlenségből vesztettem pár pontot ma is meg tegnap is, amire szükségem lenne. :S

2011. máj. 3. 21:30
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Degenerált hülye a tudodkid, kisgyerek. Mi van kiderült, hogy megbuktál? Magyarból biztos. Csak a keretben lévő választ értékelhetik, a többit le se szarják az első részben. Az meg, hogy ki hány tanárral javít, kit érdekel, vagy ismered személyesen a kérdező matektanárát?
2011. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

a választéglalapocskába írtam bele, csak valami isteni sugallat hatására ki is számoltam, mikor nem kellett volna... tehát ott van a jó és a rossz is.

már nem teljesen értem ki kit és miért szid, de azért köszönöm szépen a válaszokat :D majd holnap megkonzultálom a matektanárommal, hátha...

2011. máj. 3. 21:45
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha a keretben jó a válasz, akkor elfogadják, ez a lényeg.
2011. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tom Benko ***** válasza:
Tegnap 21:30: Mondd csak, javítottál már érettségi dolgozatot, vagy csak saját meglátás? Esetleg sikeresen megbuktál, és most megpróbálsz kibújni alóla? Egyébként az általad leírt tanártípus nem jóindulatú, hanem inkorrekt szemétláda, a szakma szégyene.
2011. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!