Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Debreceni...

Mi a véleményetek a Debreceni Református Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os és oda szeretnék menni. Milyen a suli? Tanárok? Tanítás? Szigorúak?

2015. szept. 21. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem olyan jó, keress rá itt, van bőven info
2015. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legrettenetesebb gimnázium egész Debrecenben.

Kezdjük ott, hogy 30-án tanévnyitó, 31-én már tanítási nap, és elsején úgy jöttem haza délután négykor, hogy a többi suliban elsején délután voltak az évnyitók...

Hihetetlen órarendi beosztás, amit más iskolák leadnak 32-34 órákban, azt a tudást a refi 38 órában sem tudja leadni. Sőt, nem csak az óraszám, hanem még ha ugyanannyi óra van is, 4 - fél 5-ös befejezések is vannak... És képzeld el, minden nap úgy megyek haza, hogy más fiatalokon már nincs iskolatáska, hanem a Fórumban vásárolgatnak....

Oktatás gyengébb, mint a többi gimiben, szabadidő kevesebb, kolisoknak nincs is, a fiúk meg szebbek, mint a lányok...

A nem szigorú tanárok tudnak tanítani, a szigorú tanárok meg nem tudnak tanítani, tehát ideális tanár nem igazán van...

Az étkezés persze mindenkinek szar, sose jó, mindig lehetne több meg jobb, de azért az durva, hogy kb minden második nap el kell mennünk pékségekbe vagy mekibe ahhoz, hogy egyáltalán ne legyünk éhesek az 'ebéd' után...

Ha valamit is el akarsz érni a tantárgyakkal, külön tanárhoz kell járni... de arra meg legtöbbeknek se pénzük, se energiájuk...

Ha egy kötőszó is hamis lenne azokban, amit leírtam, lehet jelezni kommentben...

2015. szept. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm az infót. Kb. 4. helyre akartam beírni, de ezek után még a 10.-re se fogom.
2015. szept. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!