Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a budapesti Leövey...

Milyen a budapesti Leövey Klára gimnázium?

Figyelt kérdés
nagyon erős? van esélyem arra hogy felvesznek oda úgy, hogy a 10. évem bukott, és azt kell újrajárnom? milyen a tanárok, a légkör, a diákélet? a válaszokat előre is köszönöm:D

2015. szept. 22. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem erős egyáltalán, közepes erősségű.

A tanárok kicsit lassan tanítanak, de amúgy jók. A diákélet színes, bár kicsit sok a klikkesedés a suliban,

Persze, szerintem így is felvennének, majdnem mindenkit átvesznek :"D Érdeklődd meg az igazgatótól.

2015. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ott érettségiztem, de az már nagyon régen volt...

Az osztályközösség jó volt, bár tényleg voltak klikkek, de azok mindenhol vannak.

Mondd csak, kedves első válaszoló, emlékszik még valaki egy Kamil gúnynevű latin-orosz tanárra?

Ő volt az osztályfőnökünk, ritka undorító, kivézelező, részrehajló tanár volt!

2015. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
esetleg aki oda jár tud véleményt mondani a 10. évfolyamról?:D
2015. szept. 23. 15:22
 4/4 anonim válasza:
Én most vagyok tizedikes.Természetesen megvan a réteg aki többnek érzi magát, mint aki valójában, de alapvetően szerintem tök rendben van.
2016. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!