Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ma hiányoztam gyakorlatról és elmentem az orvoshoz mert volt régebben egy csuklóficamom és az most visszajött. Azt mondta hogy menjek el a baleseti sebészetre és holnap menjek vissza és ahoz mérten ad igazolást viszont holnap nem érek visza a sebészetről az orvoshoz és így nem tudja le igazolni hogy ott voltam és az lenne a kérdésem hogy ezt hogy oldjam meg ?

2015. szept. 24. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérsz egy igazolást a sebészetről azzal kapcsolatban, hogy mi történt veled. Nyilván írnak olyat. Azt bemutatod az iskolában, és megmondod, hogy nem tudtál elmenni a háziorvoshoz, mert már nem rendelt, mire kijöttél a sebészetről. Ha nem fogadják el, akkor meg jövőhéten elmész a házi orvoshoz és igazolást kérsz.
2015. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!