Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Élelmiszermérnök mennyire ért...

Élelmiszermérnök mennyire ért a mikrobákhoz?

Figyelt kérdés
Élelmiszermérnök, tudja kezelni a különböző vírusokat/baktériumokat stb?
2015. szept. 27. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Van mikrobi pár félév. Tanultuk a csoportokat, jellemzőiket. Aztán ennyi. Alap labor gyak volt. Semmi extra. Ha ennyire ez a terület érdekel, ne ezt válaszd, hanem biológuson belül majd... ez itt inkább a kaja/italkészítésről szól.
2015. szept. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az élelmiszermérnököknek nagyon fontos a mikrobiológia, nem tudom miért állítja be úgy az első, mintha jelentéktelen lenne. Megtanuljuk, hogy egyes élelmiszerekhez milyen mikróbakimutatást párosít az egészségügyi rendelet és annak szabályszerű eljárását elsajátítjuk és ennek biokémiai hátterét is ismerni kell.
2015. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért állítottam be úgy, mert én így tapasztaltam, most fogok államvizsgázni és azt látom, hogy a bioszokat letudtam 2 év alatt, fizikával meg a többivel küzdök, hogy meglegyenek. Ha valaki kifejezetten vírusokkal és baktériumokkal akar foglalkozni, annak nem erre van szüksége, szerintem.
2015. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bakó Máté válasza:
Ja pàr félév mikrobi xdd 7félévből 5 félévbe van ...
2021. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!