Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten melyik hatosztályos...

Budapesten melyik hatosztályos gimnáziumok jók?

Figyelt kérdés
Nyilván a kérdés szubjektív válaszokat tud csak hozni. Jó hírű, hangulatú, emberléptékű. Ahol jó az oktatás, de nem versenyistálló, hanem érdekes az oktatás, az iskola hangulata, módszerei jók.. Meséljetek..

2015. okt. 5. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Idén végzek a Trefortban és sajnálni fogom, hogy el kell menjek:) Szerintem ilyen amilyet leírtál, de nyilván nem tudom milyen a többi, maximum hallomásból.
2015. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Városmajori
2015. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a Toldiról hallottam jókat. Sajnos nem járok oda, mert igazából 6.-ban nem is gondolkoztunk suliváltáson, de a rangsorban úgy tudom elég elől van. Mindenesetre megvehetitek a HVG különkiadását a középsulikról, még nem jelent meg, de minden évben frissített 100-as rangsort állítanak elő, és nekem nagyon sokat segített, hogy a legjobb sulikról össze van szedve a legfontosabb tudnivaló.
2015. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!