Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károlira járok, jogot...

A Károlira járok, jogot hallgatok, és most vagyok elsőéves. Mennyire lesz nehéz?

Figyelt kérdés
2 felsőbb évessel beszéltem. Az egyikük azt mondta nem lesz vészes, a másikuk olyanokat mondott, hogy élete sincsen a jog mellett. És hogy ez az alap szint. Csak azt szeretném tudni hogy mire számítsak! Tudnátok segíteni?

2015. okt. 7. 15:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
3 tárgy az ELTE-n, ezt te sem gondolhatod komolyan...Egyébként az ELTE ÁJK mindenképp a legerősebb jogi egyetem Magyarországon. Ezt mutatja a versenyeken résztvevő és díjat elnyerő ELTE-s diákok létszáma is. :)
2016. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

A Pázmány már réges rég jobbnak számít mint az ELTE, az Eltének csak a füstje nagy, de mögötte semmi nincs :)

Hallgatók kiválósága alapján meglehet nézni akármelyik listát, a Pázmány van elöl, az ELTE pedig az oktatók kiválósága alapján, de kb ugyanazok mint a Pázmányon, mivel nálunk tanít Belovics, Varga Zs, Schanda Balázs és még sorolhatnám. Illetve a követelményrendszer is kemény, mégsem mennek felesleges buktatások a nagy semmire, mint Eltén.

2016. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ki írta a róma tankönyvet amiből ti is tanultok?:) Meg a többit?:) Hagyjuk már hogy a pázmány előrébb jár:D

Érettségizők: Ne dőljetek be az ilyen eltés degradáló megnyilvánulásoknak amik arról szólnak hogy az elte már nem az első...Tessék megnézni a verseny eredményeket, sőt...a pázmány tartja a Jessup nemzetközi jogászverseny magyar rekordját ügye?:) NEM :D

Mostanság szokássá vált hogy ha nem kerülsz be az ELTE-re akkor degradálnod kell az egyetemet...:)

2016. okt. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nyílván a 3 tárgy arra értendő, hogy valaki ha nem tudja a római jogot kivitelezni, akkor nem épülnek rá a tárgyak és csak fizet az ember. Nem egy ismerősöm járt így. Aztán megunta és eljött. És sírnak, hogy mekkora buták voltak, elpazarolták az idejüket.

Szerintem az Eltere inkabb azt lehet mondani, hogy a LEGNEHEZEBB.

De nekem amúgy semmi bajom egyikkel sem! Szerintem mindhárom budapesti jogi egyetem jó! Mint ahogy a vidékiek is. Tudást mindenhonnan megkapja az ember! Azt hogyan kamatoztatja (ami a fontos része a dolognak) mindenki maga dönti el és egyénfüggő.

2017. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13. Hat jó szarok is azok a könyvek ;) max a munkajog az ami értékelhető... egyébként meg mi szinte CSAK Pázmányos könyvekből tanulunk, itt is ugyanúgy íródnak könyvek, ez nem valami ELTE monopólium...😂😂 pfff arról nem is beszélve hogy sok könyv nem egyetemhez kötött, főleg a legmérvadóbbak, mint a büntetőjog ami a HVG Orac gondozása alatt áll, de látom mennyire tájékozott vagy:D mindenki szidja az ELTE-t és aki átjön hozzánk, azt mondja hogy a Pázmány is ugyanolyan nehéz de itt legalább nem buktatják meg az embert akkor is amikor indokolatlan... na ennyit erről. Ja és csak úgy mondom, hogy tudd merre hány méter, én a pontjaimmal bekerültem volna az Eltére, csak a Pázmányt jelöltem elsőnek... sokáig bántam is, hogy nem az Eltét, de mostmár örülök mert akinek van rálátása a szakmában, annak megvan a véleménye az ELTE-ről és az oda járók nagy részéről is.
2018. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!