Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » (budapesti) József Attila...

Borasasuke kérdése:

(budapesti) József Attila Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés
Főképp azoktól kérdezném akik oda járnak . Igazából bármi jöhet : osztály közösség ,tanárok,különlegességei ...lehet rosszat ,jót is ! a válaszokat előre köszi

2015. okt. 8. 19:01
 1/4 anonim válasza:
Az osztályközösség függ attól, hogy kiket vesznek fel, de én nagyon szeretek idejárni:D A tanárokból vannak jók is rosszak is, de alapjáraton jól tanítanak. Közepes szintű sulinak mondanám. :)
2015. nov. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én idén fogok végezni, szerettem nagyon a sulit, nekünk elég jó osztályközösségünk van, a tanáraink nagy része jól tanít és fontosak vagyunk nekik, de nyílván itt is mint mindenhol vannak rossz tanárok is. Én szerettem benne, hogy sok utazást meg kirándulást szervez az iskola, sok fele jártam az elmúlt négy évben így. Negatívum az, hogy rossz a nyelvtanítás, legalábbis engem nem nagyon sikerült megtítaniuk pedig szerettem volna :D
2015. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. nov. 28. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves 2. Hogy rossz a nyelvtanítás azt hogy érted? Melyik nyelvre gondolsz és mi volt a probléma?
2015. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!