Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az Újbudai...

Mi a véleményetek az Újbudai József Attila Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Minden amit mondani tudtok róla érdekel (elsősorban az odajárók véleménye). Milyenek a tanárok/közösség? Van büfé? Milyenek a termek? Van suliújság? Tanítás utáni programok vannak? Milyen az épület? stb.

2015. máj. 9. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most végeztem itt. Az osztályom rendkívül jó volt, de ez nem minden osztályról mondható el tudtommal. A tanárok között vannak jók és rosszak mint mindenhol. De szerintem túlnyomó részt jó tanárok vannak. Büfé természetesen van. A termek semmi extrát nem tartalmaznak csak padokat egy két helyen vannak fotelek. Évente egy falat ki kell/lehet festeni a JAG napok alkalmával így az utolsó évre az összes fal "szép" lehet. Most indult újra a suliújság de én sosem vettem. Tanítás utáni programok nem igazán vannak. Focizni, röpizni kosarazni, kondizni lehet maradni de nem mondanám rendszeresnek. Utolsó években szokott lenni extra számban biosz/kémia órák délután. Az épület semmi extra megint. Rendkívül jó helyen van. Mindenhol kajáldák és kocsmák. Kell ennél több? :D Elhelyezkedése is szerintem pazar. Az M4 feljárója majdnem a suli elé vezet. Ha van kérdésed még írhatsz privátot vagy ide is kommentelhetsz.
2015. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
jo kis kozosseg, szerintem kb a tanarok 40%-a kompatibilis az iskola diakkozossegevel, ami egy budai gimnaziumban igen jo arany. van bufe, ahol fincsik a kajak es sok ember van az iskolanak a kozpontja. hangulatos osztalytermek vannak, minden osztaly a sajat izlese szerint dekoralhatja, minden terembol bombol a zene szunetekben, a suliujsag is egesz jo. tanitas utani programnak szamit hogy minden pentek este sportszeruen iszik mindenki a feneketlen tonal, de egyebkent ennek is megvan a feelingje, ott minden osztalybol megtalalsz 5-10 embert legalabb. nincs baj az epulettel sem. de amugy en ajanlom, neha szivedbol gyulolod neha meg imadod ezt a helyet.
2015. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is odajárok, angolra és csak jót tudok mondani róla. A tanárok kedvesek- ha volt is valami konfliktusunk meg tudtuk oldani - a diákok nagy része szintúgy,van büfé, folyton bővülő kínálattal,öt külön nyelv terem van, a termeket ki lehet a JAG napok alkalmával festeni, a legtöbbe a diákok hoznak mikrót és vízforralót- kanapé is akad. Suliújság van, két-három havonta jelenik meg, a tanítás utáni programoktól annyit hogy tavaly volt matek szakkör, nem tudom az van-e méf, de pl. van egy kicsi kondink oda tanítás után büntetlenül le lehet menni gyúrni. Az egyetlen negatívum, amit mondani tudok,az az, hogy télen hideg van, de ezt meg lehet oldani egy vastag pulcsival és jó adag forró teával. :) Én örülök, hogy ezt a sulit választottam.
2016. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!