Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Utál az ofőm. Hogy csesszek...

Utál az ofőm. Hogy csesszek ki vele?

Figyelt kérdés

Idén új osztályfőnököt kaptunk. Én alapból nem jövök ki jól a tanárokkal, de azért elvagyok. De az ofő szinte produkálja magát. Az a probléma h németet is tart nekem, de a német tanárom is más volt és belegondolva elég egyedien tanított. De az ofő azt hiszi hogy mindenki tökéletes németből. És cseszeget a semmiért. Német órán kérdeztem valamit a padtársamtól, erre odarohant a padomhoz, felkapta a táskámat, kiborított belőle mindent. Benne volt a 30.000 ft-os fejhallgatóm, azt is kiborította. Kikaparta az ellenörzöm, elvette, és megmodta hogy hagyjak ott mindent, üljek el, és gondolkozzam el azon mit csináltam.


Az iskolákban köztudottan diktatúra van. Van egy nagy vezető, egy ideologia, és minenki ezeknek van álárendelve. És ezekbe senki nem köthet bele. Mit csináljak az ofővel? Hogy adjam vissza neki? Hogy szívassam anélkül hogy kirúgatnám magam?


2015. okt. 9. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Ja, hogy ahhoz már nem vagy elég nagyfiú, hogy viseld az esetleges következményeket?


Szerintem húzd meg magad, készülj az órákra, vészeld át az évet.

2015. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%

Na te kis ujgazdag ontudatgomboc, a 30e forintos fulhallgatoddal... A suliban befogod a p*fadat, vegighallgatod az orat, es utana a szunetben a kispajtasaiddal megbeszelitek mi a stajsz. De az oran kussban vagy, nem zavarod a tobbieket, es elviseled, ha valaki nem a te szajized szerint tanitja (szerinted) a nemetet.


Eszem megall az ilyenektol...

2015. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy halk odasúgás, ha egyszer előfordul az semmiség. Ha nem folyamatosan megy a beszéd, hanem csak odasúgsz pár szót, ő meg válaszol, akkor ezen felesleges kiborulni. Nyilván idegbeteg szegény tanár, bár nem is csodálom. Már biztosan nem stabil az idegrendszere, vagy nem is volt az. Én alkalmassági vizsgát tartanék a tanároknak, s ha nem alkalmas, akkor kirúgnám és nem lehetne többet tanár. Egy tanár türtőztesse magát, lehetőleg ne ordítson. Például a némettanárom beültetett első padba, mert hátul szoktam ülni. Ez nem is lenne baj, csak mellettem van a tanári asztal és piszkosul kiabál az osztályra és nekem majd' kiszakad a dobhártyám. Minden tanár ordít és kollektívan büntet. Ez butaság szerintem. A problémás személyeket kellene elkülöníteni és kiszabni a büntetést. Egyébként minden iskolában általános az önkényuralom. A lista élén állnak a tanárok, akik vezetik a diktatúrát, alattuk állnak azok a diákok, akik nyíltan nyalnak, velük egy szinten vannak a helyi menők és végül a ranglétra legalján a hozzád hasonlóak. A szabályokra tojik mindenki, egy nap van 3-4 témazáró dolgozat, amikre természetesen 5-10 oldalt kell betanulni, plusz jön a villámröpdolgozat, attól függ milyen a pedagógus kedve.

Én a helyedben nem próbálkoznék meg vele kiszúrni, ő a tanár, úgy is te veszítesz. Engem szabályosan kikészített az alsós tanárom, ideg összeroppanás szélén álltam, mert rám szállt és kötekedett ok nélkül. Jó gyerek voltam egyébként, sosem csináltam zűrt, de valami kifogásolni valót mindig talált. Nem kell annyira bevizelni, csak egy tanár ugyanolyan ember, mint Te. Szimplán teszel rá, amit felad megtanulod, a táskádban nem hordasz értéket. Úgy is magát készíti ki ezzel az idegbeteg magatartással. Ülj csendben az óráján, tanulj és kibírod. Ha végigülöd az óráit, végig csendben maradsz, semmit se csinálsz egész évben, akkor elfelejti. Ha nagyon szadista és unszimpatikus vagy neki, akkor rád fog szállni minden kis légypiszok dologért, abba is beleköthet ha csendben vagy. Először rosszul fog esni biztosan, de később lazán eltudod majd engedni a baromságait. Ha leállsz vele harcolni, azzal azt éred el, hogy mindenki úgy fogja látni, hogy "szegény tanárnénit a csúnya diák szidalmazza". Ennyit tudok mondani.

2015. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Válts iskolát. Ez nem normális dolog.
2015. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!