Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociológia szakra kell emelt...

Szociológia szakra kell emelt matematika?

Figyelt kérdés
Felvin nem találom, de az oldalán láttam, hogy írták páran. Nem tudom, hogy most mi van..

2015. okt. 10. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] "kettőt kell választani: magyar nyelv és irodalom v. matematika v. társadalomismeret v. történelem v. egy idegen nyelv (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni")
2015. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

soha nem értettem ezekhez és itt vagyok tizenkettedikes fejjel és nem tudom most se értelmezni ezt...:D

szóval akkor ha csak történelemből emeltezek az elég?

2015. okt. 10. 15:23
 3/5 A kérdező kommentje:
matematikából hármas vagyok, nem lesz belőle gondom ha esetleg felvesznek?
2015. okt. 10. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Oda van írva, hogy legalább 1 emelt. Tehát elég. A többletpontok miatt lehet, hogy érdemes még egyból, de nem kötelező. Nyelvvizsgával is szerezhető 28 többletpont.
2015. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van statisztika, ahhoz kell a matek, de azért megbirkózhatsz vele.
2015. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!