Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miket érdemes átnézni a...

Miket érdemes átnézni a központi felvételire?

Figyelt kérdés
Januárban fogok felvételizni és egy igen jó iskolát néztem ki továbbtanulás szempontjából. Az átlagom 5.0, de ezek a kompetenciamérések mindig így közepesre sikerülnek:/ Magyarból nem igazán izgulok, inkább a matektól félek, főleg, hogy ott megkettőszöröződik a pontok száma... Tehát matekból miket érdemes átnézni, amik biztos benne lesznek? A válaszokat előre is köszönöm!:)

2015. okt. 10. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes a régi felvételikből annyit megcsinálni, amennyit csak tudsz. Van jó sok. Azzal nagyon jól lehet gyakorolni, + visszajelzést is kapsz, hogy hogy állsz.
2015. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első. Minden évben hasonló feladatok vannak, kezd el csinàlni a régebbi feladatsorokat, gyakorold be a feladattípusokat. Nézheted az időt is, nézd meg, hogy mennyi megy 45 perc alatt, először lassabban fog menni, aztán egyre gyorsabban, minél többet gyakorolsz. Vannnak megoldókulcsok is a feladatlapokhoz, azokkal tudod magad ellenőrizni.

Itt vannak:

[link]

2015. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is tavaly átnéztem pár régebbi feladatot de nem sokat segítettek , az egészet csak tippeltem azt 65 pontom lett . :)
2015. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!