Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a Modell Divatis...

Milyen iskola a Modell Divatiskola Iparművészeti, Ruha-és Textilipari Szakközépiskola és Szakiskola?

Figyelt kérdés
Kiadványszerkesztőire szeretnék menni és érdekelne, hogy milyen színvonalú az oktatás ezen belül és hogy rajztudás itt is olyan fontos-e mint a többi tagozatnál? Továbbá még mondanátok véleményeket magáról az iskoláról, a tanárokról és bármi információt amit tudtok? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2015. okt. 11. 19:02
 1/2 anonim válasza:
Én most vagyok 9. Es es kiadványszerkesztőre járok :D A rajz fontos de annyira nem. A suli hát nem vmi jól tanítanak de mégis év végére kihullik az osztály fele. A közösség nagyon vegyes itt tényleg minden van. Sztem ez csak akk jó ha jó osztályt kapsz. Anélkül nemtudom ki lehet e bírni. Tényleg minden az osztályon múlik. Fix termek sincsenek szal jó sokat kell lépcsőzni konkrétan így félemeletekkel 10 emeletes igaz még alig vagyok itt de már tudunk ugy nagyjabol mindent szal ha van vmi kérdésed nekem nyugodtan irhatsz :D
2015. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a 9. évfolyam mindenütt nehezebb, főleg szakmai képzésben, mire megszokja az ember. tény és való h kihull aki nem bírja, nekünk kb 6 ember volt első évben, de bárkivel beszélhettek, mindenütt esnek ki, főleg összetettebb képzésben

lépcsőzés? :D hidd el év végére nem h erre nem fogsz emlékezni, de a csengőt is úgy megszokod, h meg sem hallod...

az oktatás megfelelő, jól felszerelt a suli

vannak külső órák, múzeumozunk, állatkertezünk néha-néha, rengeteg pályázat, divatakármi ami van mindig

a tanárok változatosak, jófejek

a kiadványszerkesztőnél kevésbé lényegesebb a rajz szakmai szempontból, úgy tudom inkább fotó, gépes óráitok lesznek több (van fotó termünk is, és tanároknak általában "másodállása" a tanítás, több szakmai is van mögöttük

ma pl photoshop tanárunk mesélte a színházas munkáit, fényképeit, videókat mutatott

rajztanárok mind ruhatervezők stb


[link]

tegnap volt a tévében, múlt hetes forgatás

2016. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!