Milyen is a Hunfalvy?

Figyelt kérdés

Idén felvételizek. Régóta nézem az iskolát és a minap voltam nyíltnapon,ami borzalmasan jó élmény volt. Viszont belefutottam olyan válaszokba ezen az oldalon,hogy sokan megbánták,hogy oda felvételiztek. Sok a sznob,rosszak a tanárok és a közösség. Mivel régebbi válaszok voltak kíváncsi vagyok,hogy (ha ez így volt) most is igaz-e az iskolára?

Elsősorban odajárok véleményére vagyok kíváncsi,vagy olyanokéra akik a közelmúltban ott fejezték be a tanulmányaikat.



2015. okt. 8. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
En most vagyok kilencedikes es bar nehez neha felszaladni a pincebol a legtetejere,es nagyon eros a nyelvoktatas (0.),en imadom!:)
2015. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak erdekes tanarok,de en pl nagyon jokat kaptam.Viszont tenyleg sok sznob ember van
2015. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem állati jó iskola.Hajtós és tényleg fárasztó de most gólyaként én imádom.:)
2015. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!