Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen középsuliba menjek?...

Milyen középsuliba menjek? (csak gimi)

Figyelt kérdés
Hatodikos vagyok de mér sokat gondolkoztam ezen. Legjobban a informatika,szoftver készítés/fejlesztés érdekel,ja persze és a rajzolás. Azon gondolkoztam, hogy Animátor akarok lenni de nem tudom. A szüleim nagyon ellenzik. Ötödikig kitünő voltam, ja és Békésmegye max. a szomszédos megyék jöhetnek szóba (nem szeretnék nagyon messze menni az otthonomtól)

2015. okt. 12. 19:47
 1/3 anonim válasza:
sajnos én nem vagyok sem Békés megyei,sem szomszéd megyei,de Fehérváron a Tópartiban van grafika szak.
2015. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, 8.-osoknak szoktak kiadni ilyen felvételis könyvet, amiben fel van sorolva hát nem tom, jó sok környékbeli suli meg azonosítószámmal is. Mondjuk nem tudom, hogy megyei volt-e, vagy tényleg minden benne volt, én azt hiszem, hogy mindegyik benne volt.
2015. okt. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát az informatika érdekel. Nagyon jó dolog ez, mert a legjobban fizető ágazat most. Ehhez egyetem kell. Ahhoz, hogy bekerülj egy jó egyetemre és el is végezd, egy jó érettségi és egy erős alapozás kell középsuliban. Tehát keresd meg azt a gimnáziumot a környéken, ahová a legnehezebb a bejutás és 99%, hogy ezzel jól döntöttél.
2015. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!