Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen középsuliba menjek, ha...

Milyen középsuliba menjek, ha később orvosira szeretnék menni? Ha lehetne csak Győri sulikról írjatok!

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Gimnáziumba menj! Ha lehet, természettudományi (pl. biosz- kémia) tagozatra.
2009. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ahol a nyelv is erős!
2009. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Győrben 3 gimnázium van: Kazinczy, Krúdy, Révai


Ha jól tudom, mindegyikben van reál és humán szétbontás.


A Révai és a Kazinczy országos viszonylatban is nagyon jó iskolák, szóval ha rám hallgatsz, akkor ezeket jelölöd meg. Mindkettőnek nagyjából ugyanolyanok az eredményei (kb. 90%-os felvételi arány a felsőoktatásba), szóval szerintem az döntsön, hogy melyiknek szimptikusabb a tanítási stílusa, a közösség, lehetőségek, órák lebontása, versenyeredmények stb.

2009. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Krúdy gimit ajánlom. Példaértékű az oktatás, mellette gyerek is tudsz maradni. Révainak csak múltja van...Kazinczy sem jobb a többinél.
2009. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Révainak csak múltja van...Kazinczy sem jobb a többinél."


Ezt kifejtenéd? Csak azért, mert szoktam statisztikákat nézni, de egyik sem támasztja alá a megállapításodat.

2009. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!