Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Ady Endre gimiről...

A debreceni Ady Endre gimiről tudnátok mesélni?

Figyelt kérdés

Minden érdekel! De ezek a legjobban:

- milyen nyelveket lehet tanulni nyelvi előkészítőn, ha angol a főnyelv?

-milyen szakkörök vannak?

-jófejek e a tanárok?

-miket kérdeznek szóbeli felvételin?

-milyen a közösség?

Előre is köszi! :)



2015. okt. 13. 18:21
 1/4 anonim válasza:
100%

Hát én kéttanos vagyok, de hátha tudok segíteni.

1. nekünk második évtől lehet választani a francia, olasz és német nyelv közül. (francia lesz nekem, most kezdtem)

2. nagyon sok szakkör van. rajz, dráma, énekkar, spanyol, DÖK, évkönyv stb..

3.Én szeretem eddig a tanárokat. Nagyon szokatlan volt hirtelen az a sok angol, és ahogy belédpumpálják, de meg fogom szokni. sokkal jobb mint az általánosban. a tanárok ember számba vesznek és nagyon jól el lehet velük beszélgetni. :D

4. voltam NYEK szóbelin, de nagyon nem vettek fel oda :D mások azt mondják nem volt nehéz, de én nagy sokkban voltam. kérdezgettek rólad, utána egy természetismerettel kapcsolatos tételt kellett húznod, vagy kérdést, már nem tudom. nekem az volt, hogy a föld kering a nap körül, vagy fordítva, de nem tudtam elmagyarázni :D seciki. volt egy szövegrészlet az Egri cs.-ből, amin nagyon meglepődtem. azt felolvastam, meg kérdéseket tettek fel hozzám de itt is sikerült belehibáznom, pedig nem volt nehéz (úgy, hogy el se olvastam a könyvet, csak félig), meg volt egy szociális kérdés, nekem valami olyasmi, hogy mit csinálnék a gyerekemmel valamilyen adott szituációban, de ezt is rendesen elkúrtam :D utólag már nevetek rajta, de olyan idegben voltam, hogy rossz volt nézni.

5. a közösség eddig teljesen jó. :) szeretem az osztályom, főleg ha most olvassák ezt :D az idősebb diákokkal még nem ismerkedtünk össze, de alapjáraton véve nagyon kedvesek, nem szopattak avatón nagyon, nem kezelnek minket ovisként, tehát nem olyan, mint az amerikai filmekben látható. :D

sok sikert

2015. okt. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*kérdezgettek rólam
2015. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon sokat segítettél! :)

Mondjuk a szóbelitől most beijedtem egy kicsit, de legalább így már tudom, hogy mire számítsak! :) Kösziii^^

2015. okt. 19. 19:47
 4/4 anonim válasza:
100%
ne ijedj meg, rajtam kívül mindenkinek jól sikerült akivel beszéltem :D
2015. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!