Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bekerülhetek egy jó gimibe ha...

Bekerülhetek egy jó gimibe ha jól megírom a felvételit, de matekbol 2-es vagyok?

Figyelt kérdés
négyes ötös tanuló vagyok

2015. okt. 15. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy cipőben evezünk:Dddd

És ez egy nagyon jó kérdés:D tuti lesz pontunk ha az azonosítónkra adnakxdd

Viccet félretéve én beszéltem erről a matek tanárommal és azt mondta próbáljam meg nem veszíthetek semmit:)

De mivel logikai feladatok vannak inkább benne így elég nehéz lesz jót írni... na de gyakorlás,gyakorlás és gyakorlás a titok nyitja.

sok sikert!

2015. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha matekból kettes vagy, akkor nem vagy négyes-ötös tanuló. Egyébként nem, mivel a jegyeid is nézik.
2015. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves második:úgy értettem hogy csak matekbó van ilyen rossz jegyem másból nem
2015. okt. 15. 21:20
 4/7 A kérdező kommentje:
És egyébként nagyon erős suliba járok ahol sokat követelnek
2015. okt. 15. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:

na a helyzet az hogy én pontosan ilyen dolog miatt váltottam iskolát felsőbe, most 5-ös vagyok matekból!!! És gimibe készülök!

Ha tudtad már eleve milyen kemény az általános sulid és gimibe vágysz miért nem mentél át egy gyengébb suliba? Oké ez pontra játszás, de a te életedről van szó

A kérdésedre válaszolva passzolnék. SOk függ attól ahova járnál melyik évet nézik. 7.-től vagy már 5. osztálytól? ÉS minden tantárgyat vagy csak az 5 fontos tantárgyat?

2015. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani de ez egy erős gimiben tuti bukás. Aki általánosban kettes az sose lesz jobb. Én mindig ötös voltam, versenyt is nyertem itt meg sokszor kapok négyest.
2015. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! En altalanos iskolaban ugyszint nagyon kuszkodtem a matekkal 2-3as voltam mindig. Felveteliztem egy kozepiskolba de csalodtam benne, ugyhogy atmentem egy eros johinevu gimnaziumba, most 11.es vagyok es abszolut megerte es nagyon jo dontes volt, itt is becsuszik egy rossz jegy.. De kinek nem de matekbol tudom hozni a 3-4 szintet mindig amu azert egy eros gimnaziumban nem rossz es mivel a tobbi tantargy jol megy igy van eselyem foiskolara is :) arra akarok kilyukadni hogy lehet hogy te most egy ero iskolaba 2es vagy es egy ugyanolyan kepessegu tanulo mint te egy atlag suliba 3-4es. Es en mar ezt tapasztaltam sajnos... A gyengebb atlagabb sulibol erkezok 4-5 tanulok itt a gimibe nalunk csak szenvednek... Szerintem mindenkepp jelolj meg egy gimnaziumot es egy eros szakkozepet es brmikor valthatsz:)
2015. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!