Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolát ajánljátok...

Melyik iskolát ajánljátok ''mentőiskolának''?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok nyolcadikos, és mondta az osztályfőnököm, hogy az erősebb sulik mellett érdemes megjelölni egy olyan sulit is, amelyik egy kicsit gyengébb, amolyan ''ha minden kötél szakad'' helyzetre. 7. osztály év végén 4,8 lett az átlagom. Amelyik sulikat szeretném megjelölni: Karinthy, Berzsenyi, Károlyi. Legfőképpen nyelvet szeretnék tanulni, de érdekelnek a természettudományok is. Tudnátok nekem ilyen ''mentősulit'' ajánlani? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. okt. 19. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne spilazd tul a dolgot, a mentosulis megjegyzes nem kifejezetten neked szolt.
2015. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Talán Kölcsey vagy 2. Rákóczi? Szerintem, pedig igen is fontos egy biztos pont,mert jobb mint a felvételi és semmi sem lesz rosszabb.
2015. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!