Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Ady Gimiben...

A debreceni Ady Gimiben milyen programok, szakkörök és rendezvények vannak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 23. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok adis,de úgy hallottam,hogy az osztálytermüket közösen festik ki a gyerekek, és volt már osztálykirándulás külföldre.

Bocs,csak ennyit tudok. ☺

2016. febr. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szakkörök: tantárgyi szakkörök, orosz, spanyol, sajtó

Diáksportkör, ezen belül: labdarúgás, röplabda, kosárlabda, kézilabda, floorball, aerobik és tánc

Külföldi tanulmányutak (pl. külföldi osztálykirándulás, általában a kéttanosoknak) és diákcsereprogramok is vannak. Svájcban, Romániában és az USAban vannak partneriskolái.

2016. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszi, bár nem én vagyok a kérdező,de sokat segítettél. Milyen tánc van?
2016. márc. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2016. márc. 11. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
9-ben mindenki elmegy Érmindszentre, Ady szülőfalujába.:) Legalábbis mi még elmenetünk.:) Amúgy nagyon jó hely az Ady, igaz, a magyartanárunk elment egy másik suliba(Ezt most látom nemrég a Tanárnő facebook odalán, én amúgy 2011-ben végeztem.), pedig ő is csinált jó programokat.:(
2016. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2016. márc. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!