Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Budapesti Berzsenyi Dániel...

A Budapesti Berzsenyi Dániel Gimnáziumban milyen ismerkedős, szivatós programok vannak? Gondolok itt gólyatáborra, gólyabálra. Ha van gólyabál az milyen?

Figyelt kérdés
Én nem tudok erről semmit szóval aki már túl van az első évén a Berzsenyibe az kérlek írjon le mindent akár privibe is :)
2015. aug. 26. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Húha, most jöttem haza a táborból, és tele vagyok élményekkel :DDD Ha tényleg kíváncsi vagy valami rohadt hosszú beszámolóra, akkor nyugodtan írj privátot. ;)

Amúgy 3 főprogram van, a két kirándulás (május végén és j7nius elején), és augusztus végén a tábor. De közven vannak csoporttalálkozók.

Nincs gólyabál csak az októberi-novemberi bemutatkozó, erről minimális információm van, de ezt is szívesen elmondom majd :)

2015. aug. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!