Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az SZTE Földrajz BSC szakán...

Az SZTE Földrajz BSC szakán van szigorlat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
már nincs, BSc-ben sztem sehol sincs, de itt pl biztos hogy nincs. Az más kérdés hogy ugyan azt az anyagot adják le, ugyan azt a vizsgát írod meg cska nem szigorlatnak hívják, hanem símán vizsgának
2010. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

Én ELTE-s vagyok, és itt van Általános Földrajz szigorlat a 2. év végén. Ha nincs meg minden tárgyad, akkor nem szigorlatozhatsz, és ha nincs szigorlatod, akkor semmit nem vehetsz fel a 3. évből.

Szerinted lehetséges az, hogy átvegyenek Szegedre? És mik a feltételei? Mert így jövőre folytathatnám tanulmányaimat. (nekem nem lesz meg a szigó...)

2010. márc. 18. 08:24
 3/5 anonim ***** válasza:

nem tudom mik lehetnek a feltételei,gondolom felvételizned kellett volna, és elfogadtatni azokat a tárgyakat, amiket csak tudsz.

de menj be a to-ra, hátha tudnak valami más lehetőséget.

2010. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegedre tuti átvesznek, fordítva már nem biztos, hogy menne, pedig sztem nem rosszabb semmivel sem Szeged, mint az ELTE. Amúgy Szegeden Bsc-n nincs szigorlat, ez tuti.
2010. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Igen én is úgy tudom, hogy a szegedi földrajz oktatás vetekszik az eltéssel, ha nem jobb. Meg feltételezem, hogy családiasabb és barátságosabb lehet az oktatás és a város egyaránt...
2010. ápr. 9. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!