Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Üdvözlök mindenkit. Szeretnék...

Üdvözlök mindenkit. Szeretnék a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen tovább tanulni azonban nem vagyok biztos ennek az orvosi mivoltjával. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Pl. :ha van 1 db foghiányom akkor azzal felvesznek vagy ha van tömésem az nem-e kizáró indok? Ha tudnátok mondani egy oldalt ahol online lehet tőlük kérdezni azt is elfogadnám.

2015. okt. 26. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A téged érdeklő kar tanulmányi osztályát kell felhívni:


[link]

2015. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát engem igazából a Katonatiszti kar érdekelne és ahhoz kellenek az információk habár így is sokat tudtam már meg róla az interneten de sajnos még így is maradt pár hiányzó adat amire feljebb rákérdeztem.
2015. okt. 27. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!