Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis Egyetemen szokott...

A Semmelweis Egyetemen szokott lenni karaoke / tehetségkutató verseny? Mikor?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Lol... miért lenne? :DD SOTE az egészség tudományi egyetem nem x-faktor :D

Egyetlen tehetség kutató az a TDK lehetőség, és a TDK előadások amik félévente vannak.

2014. szept. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, azt tudom én is :D de van olyan egyetem is ahol rendeznek ilyen programokat a HÖK...
2014. szept. 21. 01:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Más nem belépsz a hök-be vagy IÖCS-be aztán te szervezhetsz ilyen programot is.
2014. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ismerjük hogy az eltén a hökös rendezvényekből mi jön ki...

Itt a sotén ilyen nincs. nem is menne el senki sem. Szemeszter opening bulira is kb a hallgatók 4-5%-a megy el. Ez nem Corvinus vagy Elte.

Van viszont egy komolyzenei tehetségkutató verseny (egyik csoporttársam 2. lett). Ott próbálkozhatsz, hogy szerzel magad mellé egy vonósnégyest és elénekled az örömódát.

Illetve gólyatáborban vannak néha ilyen éneklős feladatok.

2014. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, az ELTÉt már ismerjük xD Örömódát? Nem rossz ötlet :D
2014. szept. 21. 14:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért Corvinuson vagy eltén van ilyen? Vagy a Corvinusos bulikon ott van minden hallgató talán?
2014. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Nem erről van szó...

" Hát ismerjük hogy az eltén a hökös rendezvényekből mi jön ki..."

Milyen hökös rendezvény volt multkoriban, amiről az EGÉSZ ORSZÁG hallott és felfüggesztették a HÖK működését? Nem igazán figyeled a híreket, úgy látom ;)

2014. szept. 21. 20:48
 8/13 A kérdező kommentje:
index.hu/belfold/2014/09/04/nemi_eroszak_a_golyataborban_megszolal_az_elte_rektora/
2014. szept. 21. 20:50
 9/13 A kérdező kommentje:
Am nem tudom hogy ELTEn van-e karaokeverseny...
2014. szept. 21. 20:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Figyelem, csak számomra ez nem minősítő az ELTÉs HÖK-öt , hülyék mindenhol vannak ... és ez akár másik GT-ban is megtörténhetett volna.
2014. szept. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!