Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 9. -es vagyok és az ország...

9. -es vagyok és az ország legjobb szakközépiskolájábol szeretnék átmenni egy gyengébb gimibe ilyenkor is kell külömbözeti vizsgát tenni? Meg annyi hogy mennyi időbe telik? És valőszinű hogy átvesznek másik suliba?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 06:56
 1/6 anonim válasza:

Gondolom komoly oka van annak, hogy iskolát szeretnél váltani. Először keresd meg azt az iskolát, ahová menni szeretnél és az egyik szülőddel beszéljetek az igaugatóval.A szülőnek kell bejelenteni a jelenlegi iskola igazgatójánál, hogy családi okok miatt más iskolában szeretnéd folytatni a tanulmányaidat. Azt is meg kell jelölni, melyik az az iskola, amelyikkel előzetesen már megbeszéltétek, hogy átvesz!A dolog egyik napról a másikra megtörténhet!

Innen kezdve már a két iskola rendezi a dolgot!

Sok sikert!

2015. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha ugyanazok a tantárgyaid nem kell különbözeti vizsgát tenni!
2015. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És valószinű hogy átvesznek??? Úgy értem hogy max akkor nem tudnak átvenni ha nincs hely ugye??
2015. nov. 4. 07:42
 4/6 anonim válasza:
Akkor tudnak átvenni, ha van hely! Ezért kell érdeklődni. Hívd fel az iskolát és kérdezd meg!
2015. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez az iskolától és az iskola igazgatójától függ a leginkább.
2015. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kicsim, ilyen helyesírással... hogyan vettek fel az ország legjobb szakközépiskolájába?
2015. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!