Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 1 éves levelezőin fel lehet...

1 éves levelezőin fel lehet készülni az érettségire?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni 1 éves levelezőin le lehet érettségizni? Fel lehet e készülni hogy egy 2,3 mas érettségi össze jöjjön? Meg esetleg melyik iskolát tudnátok ajánlani? [link] [link] Én ezt a 2 őt találtam! Köszönöm előre is a válaszokat!

2015. nov. 3. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
miért jó ha kettes hármas?
2015. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Nyelvtanból segítek.

Tehát a mondataid helyesen:


Azt szeretném kérdezni, hogy egyéves levelezőin le lehet-e érettségizni. Fel lehet-e készülni úgy, hogy egy 2-es, 3-as érettségi összejöjjön? Meg esetleg melyik iskolát tudnátok ajánlani? [link] [link] Én ezt a kettőt találtam. Köszönöm előre is a válaszokat!

2015. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tulajdon képen mindegy hányas lenne csak legyen meg a papír minél könnyebben és hamarabb nem szeretek suliba iskolába járni annyira hogy nappalin tegyem le és mellette melóznom kellene!

Köszönöm a segítséget 2 es!

2015. nov. 4. 09:40
 4/10 anonim ***** válasza:
mások se a tanulás öröméért tanulnak, hanem hogy ne legyenek földönfutók
2015. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom én is azért csinálnám az érettségit!

Te is 1 év alatt érettségiztél le?

Szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkezem mar csak az érettségi is jól jönne!

2015. nov. 4. 12:34
 6/10 anonim ***** válasza:

kettes hármas szerintem ha most neki ülnél ki tudnád hozni simán egy négyjegyű függvénytáblázattal


matekra törire és kémiára akár már májusra ki tudnék belőled hozni egy 4es 5ös szintet gond nélkül

a magyar és az idegen nyelv az meg olyan amilyen, azt én is csak érzésből csináltam (nem tudom mennyire mennek neked készség szinten)


most ez azért lenne fontos, mert technikumot azért minimum kéne csinálni egyszer, ha akarsz szakmailag előre lépni, ha meg már azt csinálsz akkor felsőfokon is lehetne tovább tanulni


én is szakmunkásképzőből és az abszolút nulla tudásról kezdtem el építkezni ne aggódj

2015. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

na persze nem muszáj a kémiát választani, csak én azt választottam


tesit is lehet választani, ami nem sétagalopp azért, ott is van elvárás

2015. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Értem, nos én most békescsabán vagyok a Trefot Ágoston suliba 2 éves érettségi előkészítő nappali felnotkepzesen de itt nincs levelezős és én azt szeretnem mert szeretnek mellette dolgozni és minél előbb szeretnem az érettségit letenni, ezert érdeklődöm az 1 éves távoktatási iránt mert akkor a tanév közben fel év után vagy akar most át iratkoznak és jövőre le tudnak érettségizni

2015. nov. 4. 13:40
 9/10 A kérdező kommentje:

Fejleszteni pedig nem igen akrok a szakmámat víz,gáz szerelő nem sok minden lehet fejleszteni rajta! :D de valasztottnk ha muszaly mer nem számítana be a szakmunkás bizonyítvány akkor az informatikát választanám csak lennek mar ott :D

Szóval akkor te ilyen távoktatáson csináltad meg az érettségit?

2015. nov. 4. 13:50
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]

és erről mi a vélemény?

2015. nov. 4. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!