Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME VIK - Mérnökinfó MSc-ről...

BME VIK - Mérnökinfó MSc-ről átlehet jelentkezni Villamosmérnöki MSc-re?

Figyelt kérdés

Mérnökinfóról MSc-ről átlehet jelentkezni Villamosmérnöki MSc-re?

Engem érdekelne a Villamosmérnöki, mert 2 specializációs szakirány is nagyon tetszik, de mivel progterv infó bsc-em van, így csak a MérnökInfó MSc jöhet szóba, és nem tudom, hogy később mennyire lehet így átjelentkezni? (Vagy muszáj csinálnom egy mérnöki bsc-t is)



2015. nov. 4. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szakot nem hinném, hogy csak úgy tudsz váltani, asszem csak felvételi eljárásban tudsz szakra felvételt nyerni..


Viszont a Villany az nagyon-nagyon más mint a ProgTerv, egyetlen (volt) Mérnök Infós ismerősöm van, aki BSc után Villany MSc-n folytatta, de ő is nagyon küszködött, hogy Vilany MSc-re felvételizhessen (2 záróvizsgát írt, különbözeti tárgyakat vett fel BSc utolsó félévében és MSc-re ezt még kiegészítették neki) még úgy is, hogy a Villanyhoz "közelebb eső informatikát" hallgatta..


Ha nem vagy tisztában a villany alapjaival, akkor szerintem érdemes lenne jelentkezned Villany BSc szakra (a fő dolgok amúgy is inkább ott hangzanak el), MSc már minden szaknál csak az elmélyítésről szól..


Ha a villany alapok megvannak, akkor inkább írj egy villany záróvizsgát és jelentkezz Villany MSc-re, fölösleges a Mérnök Infóra menned, ha úgysem az a cél..

2015. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!