Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nappali tagozatos gépészmérnök...

Nappali tagozatos gépészmérnök hallgató vagyok. A következő évre megérné átmenni levelezőre?

Figyelt kérdés
Nem jövök ki jól senkivel igazán, nem tetszik a kollégium, az ilyen jellegű bulikat pedig már kinőttem. Jövőre szeretnék dolgozni inkább, és levelezőn folytatni. Azon kívül, hogy a diplomám elvileg kevesebbet fog érni, számoljak még valamilyen hátrányokkal/nehézségekkel? Esetleg előnyök?

2015. nov. 4. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél dolgozni? Bulizni meg nem kötelező, ahogyan a kollégium sem.
2015. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rengeteg időm van így nappalin is, és zavar, hogy nincs időbeosztás az életemben, ezért (is) szeretnék dolgozni, na meg a pénz miatt sem ártana.


Sajnos messze vagyok otthonról és haveroktól is, így nem lenne kivel albérletben laknom, viszont szombatonként le tudnék járni.

2015. nov. 4. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van munka, akkor érdemes estin vagy levelezőn tanulni.

Ha nincs, és egyébként végzettséged sincs, tehát nagyon esélyed sincs egy jobb munkára, akkor teljesen felesleges otthagyni a nappalit a levelezőért.

2015. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!