Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyakori, hogy a messziről...

Gyakori, hogy a messziről bejárók nem fejezik be az egyetemet?

Figyelt kérdés

Úgy is lehetett volna kérdezni, hogy mekkora hátrány az, ha valaki naponta ingázik, és mondjuk jó sokat az egyetemre járáshoz?

Összehasonlítva a kollégiumosokkal vagy a környéken lakókkal?


2015. nov. 5. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen jellegű összefüggés.
2015. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt úgy érted, hogy nem fejezik be kevesebben az egyetemet a messziről bejárók közül, vagy hogy nem jelent plusz terhet a messziről bejárás?
2015. nov. 5. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésedre értettem, azaz hogy nem fejezik be gyakrabban az egyetemet.
2015. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként szerinted a kollégiumnak milyen előnyei és hátrányai vannak a messziről bejáráshoz képest?
2015. nov. 5. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Én napi 2x2 órát utazom, és nem érzem semmi hátrányát. A vonaton tudok tanulni, a kollégisták pedig gondolom úgyse tanulnak folyamatosan, hanem csavarognak stb. Semmi rossz nincs a bejárásban, életem eddigi legjobb döntése volt, hogy kollégium helyett ingázni fogok, még akkor is ha reggel 5-kor kelek és este 8-kor érek haza. Az órarendet te magad állítod össze, megcsinálhatod, hogy csak 10-re mész minden nap és kettőig, vagy hogy besűríted pár napra, de akkor reggeltől estig.
2015. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!