Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy középiskolai nyílt...

Milyen egy középiskolai nyílt nap?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek nyílt napra és kicsit izgulok, hogy mi is zajlik le egy nyílt napon...Valaki leírná részletesen?

2015. nov. 5. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megnézhetsz órákat.
2015. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint amikor általánosban beül anyukád egy órára.


A neked tetsző órákra beülsz és megnézed őket, esetleg kaptok feladatot amit közösen elvégeztek az ott lévő diákokkal.

2015. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
En 2 iskolat is meglatogattam ilyen idos koromban. Mindketton valasztahto orakra lehetett beulni. Az egyiken beultem, mellettem meg voltak vagy 20-25-en. Az egesz ora tiszta mu volt, a tanulok es a tanar elore megbeszeltek, hogy ki mikor jelentkezik, mit fog mondani, ilyenek... A masik iskolaban is kb. ennyien voltunk bent az oran. Sokkal ugymond kemenyebb ora volt es nem latszott, nem erzodott rajta, hogy mu, a tanar es a diakok is nagyon kozvetlenek voltak, erzodott az igazi tanar-diak kapcsolat. Ez a nap arra van, hogy segitse a tovabbtanulasod, szoval ne izgulj, felj, ez egy jo dolog. Masreszt meg iskolaba se kell menned.
2015. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Elmész és megtudod... Mi a probléma, nem vizsgázni mész...
2015. nov. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen nem is volt olyan nagy cucc, azóta pont abba az iskolába járok most ahova akkor mentem nyilt napra xd
2016. dec. 10. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!