Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, gimis végzősök,...

Egyetemisták, gimis végzősök, felvételizők! Nyílt napok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, valaki tudja, hogy mikor lesznek az idei nyílt napok az egyetemeken? Én 2016-tól fogok egyetemre járni ha minden jól megy (2016 májusban érettségizem), és érdekelne már most pár egyetemi nyílt nap. Láttam, hogy az SZTE-nek mikor lesz, de többet nem találtam.

Valaki tud segíteni?



2015. nov. 2. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Ja, majd százat felsorolunk...
2015. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

SOTE ÁOK-on előző pénteken volt, a többi kar nyílt napjának időpontját itt találod:

[link]

2015. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Felmész szépen az összes egyetem honlapjára ami érdekel és ügyesen megkeresed rajta...végzősként igazán lehetnél ennyire életképes...ha meg egyet (ami konkrét!!!) nem találsz sehol akkor azt kérdezd meg.
2015. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Amiket én tudok:

Szie ÁOTK dec2 15 órakkor

Pte ÁOK jan13

Kre btk Dec15 ÉS jan12

2015. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!