Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb iskola? Madách...

"Hope" kérdése:

Melyik a jobb iskola? Madách Imre Gimnázium (Vác), vagy a Boronkay György Műszaki Szakközép?

Figyelt kérdés

Hova érdemesebb menni?

Jelenleg 8.os vagyok és még nemtudom hogy hova menjek tovább....

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2015. nov. 8. 10:46
 1/2 anonim válasza:
Egyértelműen Boronkay. Immár 3.éve vagyok tanuló itt és életem egyik legjobb döntése volt,semmi túlzással. A tanárok, a légkör, és maga az oktatás is színvonalas. Nulladikos voltam,és akkor meglett a közép angolom,tavaly a felsőm. Sportra is van lehetőséged, szakköri részvételre is. Bekerülni picit nehéz a felvételi miatt de szerintem senki nem bánja meg miután bekerül :) sok sikert hozzá!
2016. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a Boróra szavaznék. Odajárok, és nagyon szeretem. Nagyon jó az osztályom, szeretem a tanáraimat is és azzal nagyon nem értek egyet, hogy k*vaképző..nem tudom ez honnan jött, én még nem hallottam, de a tapasztalataim alapján egyáltalán nem igaz. Lehet, hogy versenyistálló, sok okos gyerek jár ide, viszont akkor sincs semmi, ha nem jársz versenyekre, én sem szoktam :) Meg valamilyen szinten igen, reálos a suli, viszont én tökéletesen humán beállítottságú vagyok, de így is 5ös vagyok azokból a tárgyakból is. Szóval annyit mondok, hogy le kell ülni és tanulni. Lehet, hogy valamilyen szinten nagyobb az elvárás, én nem tudom, mert nem jártam más középsuliba, de ha tisztességesen tanulsz simán lehetsz 5ös, nem hiszem, hogy más suliban zéró tanulással az lehetnél :) Egyébként én a közösségi programokat is nagyon szeretem, van drámanap tizedikben, kádiválasztás tizenegyedikben, szalagavató az utolsó évben, de ami most téged érint, az a kilencedikeseknek tartott gólyatábor és szecska, de ezekről gondolom már hallottál :) az ilyen programok nagyon összekovácsolják az osztályokat :) egyébként a művészeteket sem hanyagolja a suli, most éppen olyan projekt van a suliban, hogy a hátsószárnyat meg az oszlopokat a diákok nagyon kreatívan kidíszítik, lefestik stb., a könyvtár is nagyon hangulatos, nekem a menzával sincs bajom (bár én ilyen szempontból nem vagyok nagy igényű :D), a büfénél pedig egy csomó asztal és szék van, ahol nagyon jó közösségi időt tudnak együtt tölteni a diákok, ott szoktunk tanulni és házit másolni reggel, beszélgetni és nasizni délután. Én nagyon szeretem.

A Madáchot nem igazán ismerem, viszont vannak ott is jó szakok, pár barátom odajár, szóval nem tudok rosszat mondani róla, meg nem is akarnék, nem oda járok :)

Hallgass a szívedre, remélem jól döntesz és azt is remélem, hogy jól sikerült a felvételid :) 17/l

2016. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!