Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan szakmunkásképző...

Van olyan szakmunkásképző iskola Miskolcon amiben programozói pályára lehet kerülni?

Figyelt kérdés
Miskolcon ha van kérlek írjátok meg programozás, számítástechnikus, informatikus pályára terelő szakmunkásképző iskola!!!

2015. nov. 8. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakmunkásképzőben kétkezi szakmákat tudsz tanulni, informatikai pályára nem készítenek fel. Neked vagy egy informatikai szakközépiskolát kell találnod, vagy egy informatika tagozatos gimnáziumot. De az se baj, ha matekos...
2015. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Programozo palyahoz inkabb eros gimnaziumot ajanlok, az sem baj ha van nemi informatika. A Foldes Ferenc gimirol pl. jokat hallottam Miskolcon.
2015. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szakmunkás képzőbe nincsen informatika tagozat, azt csak infós szakközépbe, azt hiszem Andrássyba, a Bláthyba és a Kandóba is van informatika. De én is egy nagyon erős gimnáziumot ajánlok inkább. Ahhoz hogy programozó legyél nagyon nagyon tudni kell a matekot nem elég egy hármaska hozzá. Ha nem megy emelt szinten a matek mondj le róla mert kín szenvedés lesz.

A programozás teljesen a matekra épül ha nem tudod matematikailag levezetni átgondolni a megírandó programodat akkor sosem lesz belőled programozó.

Én sajnos bele estem a hibába érdekelt az informatika de nem kimondottan a programozás ezért nem fordítottam rá kellő figyelmet középsuliba elvoltam, most egyetem kb meghalok és már a szakváltáson gondolkodok.

Csak akkor vágj bele ha kellő elszántsággal foglalkozol vele csinálod és kitartasz, és nem utolsó sorban egy komoly matek tudással indulsz neki.

2015. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!