Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átjelentkezni szeretnék másik...

Átjelentkezni szeretnék másik gimnáziumba, tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Pannonhalmi Bencés Gimnázium 11. osztályos tanulója vagyok, de szeretnék átjelentkezni egy másik, hasonló vagy kicsit eltérő színvonalú, budapesti gimnáziumba. Esetleg ha tudnátok ajánlani vagy mondani néhány iskolát, amely foglalkozik egyáltalán velem, mint 11-es tanuló és van esély a jelenlegi iskolámból való átiratkozásra. Viszonylag jó tanuló vagyok, 4,2-4,5-ös átlagokkal, jó közösségi tapasztalatokkal.

2015. nov. 11. 01:43
 1/4 anonim válasza:

Én az egyetrmibe (EKG) járok és szerintem nagyon jó a suli.

Lehet hogy tanulmanyilag nem a legjobb de a közösség az nagyon jó

2015. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Apáczai egyértelműen, de nagyon nehéz, hogy átvegyenek. Csak év elején vesznek át, nagyon jó tanulmányi eredménnyel és üres hely esetén.
2016. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
A Piarista Gimi
2016. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Bencéseknél koleszos vagy?

Nagyon drága havonta a kollégium?

2016. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!