Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kapnék így valami munkát?

Kapnék így valami munkát?

Figyelt kérdés
Kivagyok lelkileg,belefaradtam a tanulasba...egyszeruen nem birom mar a sok stresszt.Mar ott tartok hogy allandoan sirok,a tananyagot nem tudom megtanulni ,pedig eddig jol ment a tanulas.Mit csinaljak? Ha abbahagyom a sulit akkor kapnek valamilyen munkat? /11 osztalyos vagyok/

2015. nov. 11. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyárban biztos.
2015. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

11.-ben már ne hagyd abba szerintem. Ha nagyon dolgozni akarsz, akkor keress munkát és menj át esti tagozatra.

(Csak a saját véleményem, nem akarok papolni hogy tanulj, de később még jól jöhet az érettségi.)

2015. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg a 8 általánosod van meg, ha most abbahagyod az iskolát, ennyid is marad. A kutyát nem fogja érdekelni az, hogy befejezted a 10. osztályt. Ezzel a végzettséggel meg nem sok lehetőséged van. Betanított munkás, segédmunkás lehetsz, bár vannak olyan gyárak, ahol már legalább szakmunkás végzettség az előírás, ugyanis a csak 8 általánost végzettek között nagyon sok az analfabéta, akinek a középiskolája is megvan, az legalább írni-olvasni tud valamennyire.

Marad tehát az aljamunka, ahol az is nagy öröm, ha nem feketén dolgozol, van fix munkaidőd, munka közben kapsz tetőt a fejed fölé, a fizetésed is megkapod minden hónap elején (vagy nap végén) és tudod, hogy másnap is kell még menni dolgozni. Nem valami nagy perspektíva. Esetleg ott a közfoglalkoztatás, az se valami nagy karrierlehetőség.

Annyira azért nem vészes a középiskolai tananyag, hogy ne lehetne megtanulni. Nem kell annyira görcsölni, ha csak melegedni jársz be az órákra és nem alszod őket végig, a kettes akkor is megvan. Annyival meg el lehet végezni a középiskolát és máris előrébb vagy, mintha most otthagynád az egészet.

2015. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2015. nov. 12. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!