Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt szintű érettségire...

Emelt szintű érettségire melyik iskolába érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
Nem túl szigorú, empatikusabb helyet szeretnék kifogni. Érettségi utàn vagyok, ugyhogy választhatok ha minden igaz. Valakinek tapasztalata, ötlete?

2015. nov. 13. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem te mondod meg hová mész. Emelt szinten nem a saját sulijában vizsgáznak a diákok, én legalábbis amikor a 2 ismételt emeltemet megcsináltam, még a város sem stimmel, utaznom kellett miatta.
2015. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármelyikben jelentkezel, az emelt vizsgát úgyis a kormányhivatal osztja be. Nincs ilyen, hogy empatikusabb hely meg kevésbé empatikus, a jelentkezéskor még a kormányhivatal sem tudja, hogy melyik vizsgahelyszínen kik fognak vizsgáztatni.
2015. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!