Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Testnevelés felmentést hamisít...

Testnevelés felmentést hamisítottam, nagyon megbántam mâr de sajnos nem tudok mit tenni, mit kaphatok érte? 16/L

Figyelt kérdés
Mâr annyira megbántam, annyit sírtam ez miatt, olyan hülye voltam hogy a felmentésemen meghosszabbították a felmentésem 1 hónappal.. A tanár tudja, ő nem haragszik, csak az igazgató :/ először nem mertem neki elmondani mert nagyon féltem, de ma elmondtam, jövő héten gyakorlatom lesz, így nemtudok semmit sajnos, az igazgató azt mondta ez mégis csak okirat hamisítás kell mennie fegyelmi tárgyalásra, kell beszélnie az igazgatóval is mert ez igazgatóhelyettes. :/ nagyon szeretnék oda járni, nagyon megbántam hülye voltam nagyon, nem is tudom mit gondoltam :( mit kaphatok érte? Remélem nem rúgnak ki, mert én vicc nélkül elhatároztam hogy megölöm magam 😭😭 kérlek Segítsetek! Mit kellene tennem??

2015. nov. 13. 14:36
 1/9 anonim válasza:
Szokott lenni az iskolának honlapja és azon rajta szokott lenni, miért mi jár.. tehát a fokozatok, miért jár beirás, szaktanári figyelmeztetés stb.. Azért ne legyél gyerekes, bármi történik ez nem akkora nagy gond, mert ezt még simán ki tudod javitani és helyre tudod hozni..Most ez egy kis gond, de mostmár ne tetőzd nagyobb gonddal ezt.. Hanem megvárod mit kapsz érte, és utána átgondolod hogy tudod helyrehozni.. (nem még rosszabb dolgot elkövetni, hanem helyrehozni ezt az egészet). Valószinü ez miatt nem fognak kicsapni, kapsz fegyelmi megrovást ilyesmi, az meg gondolom azt jelenti, hogy nagyon jol kell viselkedned,hogy helyrehozd hogy Te mégis egy megbizható ember vagy csak 1x csináltál rosszat. Ha mégis kirugnának, (ami szerintem kizárt) az se akkora katasztrofa, addig kezdjél bele pl. másik iskolában, vagy kezdj el valami szakmát.. bármit amivel addig is hasznosat csinálsz, amig vissza nem tudsz iratkozni egy olyasmi jellegü iskolába mint ez. De hangsulyozom kizárt hogy kicsapjanak ez miatt, fegyelmit viszont biztos kapsz érte. Különben nem szabad ennyire gyerekesen viselkedned, mert sok tanulóval történik az hogy abbahagyja a sulit, belekezd másba utána mégis visszamegy.. max. 1-2 évet csuszik, de végül be tudja hozni az elmaradását.
2015. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A tesi tanár elveri a feneked
2015. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen első válaszoló, de ez bem nagy gond? Főleg hogy az igazgató is így beszélt? És méghozzá úgy csinálnak, mintha a világon én lennék az első aki ilyet csinált. De nem akarom hogy kirúgjanak.
2015. nov. 13. 15:34
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
el lesz paskolva a pici popód
2015. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat. Nem óvodásokét
2015. nov. 13. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Az óvodás az egyedül itt te vagy, mert ha éretten gondolkodnál eleve nem is csináltál volna ilyet és ha már megcsináltad, vállalnád érte a felelősséget akármilyen következményekkel is járjon az. Nem itt sírnál gyakorin, hogy most mi lesz.
2015. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam a kérdésban, ÉN HOSSZABBÍTOTTAM MEG :/
2015. nov. 13. 15:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Már én is bevallom hogy olyan voltam képzeld. És ha figyelted volna a kérdésben akkor láttad volna abban is többször. Értelmes válaszokat kértem, nem akarok vitatkozni!
2015. nov. 13. 16:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna bevallani.

Simán kicsapnak mert ez bűncselekmény, főleg egy nevesebb iskolából.

2015. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!