Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka gimnázium...

Teleki Blanka gimnázium biológia-kémia tagozat? 14L

Figyelt kérdés

Milyen nehéz a bekerülés?4-es átlag felett vagyok,most is gimibe járok(Könyves Kálmán gimnáziumba),ez befolyásol valamin?vagyis, hogy alap gimiből megyek oda.és milyen a suli úgy alapjáraton?osztályközösség?tanárok?milyen nehéz a suli?


És még annyi,hogy nehezebb suli a Könyves Kálmánhoz képest?mik a különbségek?



2015. nov. 13. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
város?
2015. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapest
2015. nov. 14. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársaim szeretik. Én töris vagyok,de az osztály két tagozatból áll. Szimpatikus tanárnőt is kaptak,a hallottak alapján nagyon jól tanít. Az iskolában szerintem az elvárás valamennyivel több és nehezebb,hiszen egy középerős gimnáziumról beszélünk. 4-es átlag fölött szerintem már jó,én 4,9-el jutottam be 8.év végén.
2015. nov. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bodrogiedit válasza:

Szia! Miért akarsz elmenni a Könyvesből?

Tudnál a sulidról írni pár dolgot (tanárok, diákok, oktatás...?) Lányom most nyolcadikos és ezt a sulit is néztük.

2016. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia persze. Alapjáraton egy jó suli, nem túl nehéz, bár annak állítják be a tanárok az "ijesztgetéseikkel"(ugye, hogy 3.8 alatti átlaggal kitesznek onnan). Közepesen erős giminek mondanám.Bár igazából tanárfüggő. Vannak nagyon jó, és nagyon rossz tanárok is(pl. A földrajz tanárok). Viszont a nyelveket nagyon jól tanítják, és nekem a biosztanárom is kiváló.

Én az osztályközösségem miatt akarok innen elmenni, nagyon klikkesedett az egész osztály, és a legtöbb osztályban szintén ez van.

2016. jan. 20. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!