Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem bejutni a tatai...

Lenne esélyem bejutni a tatai Református Gimnáziumba, ha régen 5 évig jártam hittanra, majd abbahagytam. Temlomba sem járok már, de elkezdenék menni újra misékre?

Figyelt kérdés
Meg vagyok keresztelve és elsőáldoztam is, de járok énekkarra, hittanos kiránduláson nem voltam (tudtom szerint nem is volt). Táborban sem voltam, viszont régen ministráltam és karácsonykor is részt vettem az előadáson.

2015. nov. 14. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hitbuzgó vagy remélem, hogy felvesznek :D
2015. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elírtam a kérdést: NEM jártam énekkarra.


#1 válaszoló: hát én is remélem! :DD

2015. nov. 14. 17:12
 3/3 anonim válasza:
Valószínűleg neked már nem tudok segíteni, de talán másnak igen. Nem kell hívőnek lenned ahhoz, hogy a refibe jár. A reggeli áhitatokra és 30 vasárnapi misén kötelező részt venned, igazából ennyi, valamint a hittanórák. Amúgy nagyon sokat foglalkozik a suli azzal, hogy lelkileg hogyan érzed magad,szóval ez mindenképpen pozitívum.
2021. jan. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!