Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy van ez a nyílt napos dolog?

Hogy van ez a nyílt napos dolog?

Figyelt kérdés

Egy kis közvélemény-kutatás.. Szerintetek ciki egyetemi nyíltnapra szülővel menni, vagy hogy szokott ez zajlani? (Nem azért kérdezem, mert nekem ciki, egyáltalán nem az.) erről volt szó a suliban és egyes diákok egyedül akarnak menni, mert "az már milyen gáz, hogy 18-19 évesen az anyukám kísér el".


Egyébként: Megy valaki BME gazdaságtudományi nyíltnapjára november 27-én? :)



2015. nov. 15. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogy gáz. a kérdés a gáz.
2015. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Juj, ne szóljatok meg, véletlenül kétszer is egybe írtam a nyílt napot. Ááá...
2015. nov. 15. 12:40
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, direkt odaírtam, hogy közvélemény-kutatás. Nem a kérdésemet kértem minősíteni, hanem egy szimpla igen / nem választ vártam.

Nem tudom mi a gáz azon, hogy megkérdezem a velem egykorúak véleményét.

2015. nov. 15. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmmm nem tudom...szerintem lehet h en egyedul mennek
2015. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, ha a szülő is elmegy vele.

Én idősebb vagyok, de voltam nyílt napon, és ott többekkel is ment a szülő/nagyszülő. Szerintem semmi gond nincs ezzel.


Illetve nem teljesen idetartozik, de ilyenkor még albérlet megnézéshez is hozzák a szülőket, hogy minden rendben menjen.

2015. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!