Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van ez a ciklusos dolog?...

Hogy van ez a ciklusos dolog? Most akkor hány napja késik? és hány napos a ciklusom?

Figyelt kérdés
Május 15-19 ig meg volt, aztán június 9-13 ig és most még mindig semmi. nem értem hogy hogy számoljuk ki, hogy hány napos a ciklusom...segítenétek? ahogy én számoltam akkor már 4.-én megkellett volna jönnie...igaz?
2013. júl. 10. 08:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

a mensest az első naptól számolják, így a ciklusod ennyi adatból 25 napos volt, július 4 körül kellett volna megjönnie valóban, de lehet, hogy nem mindig egyformák a ciklusaid, ehhez több adat kellene

elvileg egy hete késik, szóval jó lenne elvégezned egy tesztet :)

2013. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A menstruációd első napjától számítod a ciklusod. Egy átlagos ciklus 28 napos,de ez mindkét irányba eltérhet pár napod. Ezt neked kell tudnod, hogy általában hány naponta jön meg. Ha 28 napos a ciklusod, akkor július 6-án kellett volna megjönnie. Lassan tesztelhetnél, hogy nem vagy-e terhes.
2013. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
ezért vagyok bizonytalan mert áprilisban pedig 10-14 ig volt meg, csináltam 2 napja tesztet halvány pozitív lett délutáni pisiből, ma reggeli pisiből negatív lett a teszt, már teljesen bizonytalan vagyok, hogy mikor is kellene megjönnie, most akkor késik vagy nem?
2013. júl. 10. 09:03
 4/20 anonim ***** válasza:

tuti terhes vagy, ha már volt egy halvány pozi teszted, ha csak nem száradási csík volt.

Tedd fel légyszí a teszted képét és megmondjuk, valóban ott van-e a 2.csík :)

2013. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
július 4-én kellett volna megjönnie! Tesztelj reggeli első pisiből és tedd fel a képet. Nagyon várjuk :)
2013. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


ez az én kérdésem volt hétfőn, itt találtok képet is a 2 nappal ezelötti halvány pozitiv tesztemről is, ma reggel pedig egyértelműen negatív lett a teszt... teljesen bizonytalan vagyok, holnap megyek nőgyógyászhoz.

2013. júl. 10. 10:20
 7/20 anonim ***** válasza:
ugyanezzel a teszttel csináltad? reggeli pisiből?
2013. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
igen, ugyan ez a teszt volt reggeli pisiből
2013. júl. 10. 10:33
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, mert a 2 nappal ezelőtti teszted tényleg szép halvány pozitív volt.


Tedd fel légyszi a mai tesztedet is, hadd nézzük meg röntgen szemeinkkel :)

2013. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

[link]


sajnos ez már szét folyt, de így is egyértelműen látszik, hogy nincs semmiféle második csík ...

2013. júl. 10. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!