Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen indokkal lehetek magánta...

Patriksztár kérdése:

Ilyen indokkal lehetek magántanuló?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nagyon gyenge az immunrendszerem és sokszor vagyok beteg, láz, fejfájás, hányás és ilyenek. Messze lakok az iskolától, koleszba nem szeretnék menni és fizetni se tudnánk. A közelemben nincs olyan iskola, ami tetszene. Van egy D-Vitamin hiányom is, aminek köszönhetően könnyebben törnek a csontjaim, és sokszor fájnak, papírom is van róla, havonta 2x kell járnom vizsgálatokra, gyógyszert is szedek.

Ha kell minden héten bemegyek dolgozatot írni.


Szerintetek van rá esély hogy ilyen indokokkal felvegyenek mint magántanuló?


130 óránál tartok jelenleg, ennyit hiányoztam. Egyszerűen nincs olyan hónap amikor ne lennék beteg.


Köszi a válaszokat.



2015. nov. 15. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvosi papir az állapotodról elégnek kell, hogy legyen

A magántanulóknak azt hiszem háromhavonta vagy félévente kell bejárni vizsgázni

Nem könnyű mert mindent magadnak kell otthon megtanulni de ha nem tudsz bemenni akkor marad ez a megoldás

2015. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!


Nem lenne azzal gond hogy én tanulok meg mindent, egyszerűen jelen helyzetben csak ez tűnik megoldásnak. Nem szeretnék évet ismételni, vagy valami hasonló.

2015. nov. 15. 18:46
 3/3 A kérdező kommentje:
És még arra válaszoljatok kérlek, hogy Szakközépbe járok, infót tanulok. Ez befolyásolhatja?
2015. nov. 15. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!