Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magántanulói vizsgámat szerett...

Magántanulói vizsgámat szerettem volna elhalasztatni, írtam kérvényt amit az igazgató visszautasított, lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Meghalt a barátnőm és a temetése napján lenne egy vizsgám... Elutasította, mondván, hogy nem tud másik napra helyettesítő tanárt szerezni. Szerintem ez csak kifogás. Nem is mondtam neki, hogy ki halt meg. Most ha netán egy nagyon közeli rokonom, nagymama, szülő stb, akkor is elutasítja a kérelmet????

Ki vagyok borulva, szeretném utolsó útjára kísérni a barátnőmet...


Gondoltam rá, hogy elmegyek a házi orvoshoz, az orvosi igazolást muszáj elfogadniuk, de akkor meg tök átlátszó lenne, hogy azért mentem csak a dokihoz és csak azért írt igazolást...És azt se akarom, hogy az iskola által a dokit akármilyen sérelem érje. Állítólag feljelenthető lenne ilyenért.



2015. máj. 12. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
másik iskolában nem lehet vizsgázni esetleg?
2015. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
vagy pótvizsgázni...
2015. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szülő menjen be az igazgatóhoz és mondja el az indokot. Az igazgató kifogása nyilvánvalóan mondvacsinált.
2015. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!